Afşinli Şair Cahit Günay’dan YARPUZ Edebiyat Dergisine ziyaret!

Afşinli Şair Cahit Günay, memleket ziyareti kapsamında Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret etti. Günay, YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulu ile de bir araya geldi.

Aslen Afşin’e bağlı Küçüktatlar Mahallesinden olup Elazığ’da görev yapan kıymetli Yazarımız Cahit Günay,Hicran Vakti adlı Efsus Yayınlarından çıkan kitabı ile bizleri ziyaret etti.

Afşin Haber Merkezi Canlı Yayınına da konuk olan Şair Cahit Günay, özellikle de yaşamına,yazı hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ziyaret de YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulundan İlker Gülbahar ve Mehmet Osmanoğlu ile de bir araya geldi.

Ayrıca ziyaret de Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi,Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Hasan Erdoğan ve Hasan Safi’de bulundular.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir, Türk Dünyası Özel ödülleri ile tanıdığım kıymetli hemşehrimi ağırlamaktan mutlu oldum. Çok teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaret sonrası Sosyal Medya hesabından paylaşımda bulunan Şair Cahit Günay’da, Doğduğum şehirde yayın hayatına devam eden”Haberin merkezi adlı yayın kuruluşunun “HİCRAN VAKTİ” kitabımız özelinde, şair ve şiiri konuşmak için davet etmiş olduğu programa, katılacağım haberini aldıktan hemen sonra yayın kuruluşunun binasına gelerek beni yalnız bırakmayarak ortamı “VUSLAT ZAMANI” na dönüştürüp gönlümüzde ki sevgisini bir kez daha perçinleştiren, çocukluk arkadaşım, can kardeşim, AKP ilçe başkanı Avukat İsmail Safi Bey’e,Kardeşim; Hasan Safi Bey’e, TRT Afşin Temsilcisi Muzaffer Vural Bey’e,AFŞİN MERKEZ YAYIN GRUBU Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir Bey’e,Ortamı Siiristan’a dönüştüren kıymetli YARPUZ Edebiyat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İlker Gülbahar Bey ve  YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulundan Mehmet Osmanoğlu Bey’e müthiş ev sahiplikleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Afişin sizlerle çok daha güzel dedi.

Röportajı izlemek için tıklayınız:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle