casino siteleri

YARPUZ Dergisi Yazarı Akif Dut, Afşin’de Öğrencilerle buluştu.

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulu Üyesi Yazarımız Akif Dut, Afşin Zümrüt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin davetlisi olarak öğrencilerle buluşmak üzere İlçemiz Afşin’e geldi.

Elbistan’da Öğretmen olarak görev yapan Yazar Akif Dut, önce ki gün geldiği Afşin’de öğrencilerle buluştu.

Afşin Zümrüt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Yazar Akif Dut, Gençler,kendisini genç hissedenler. Bugün sizlerle buluşmamızın nedeni Bir derdimiz,bir sızımız,bir yaramız var. Bunu sizin avuçlarınıza emanet etmek amacıyla buraya geldik bugün. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hocalarınız şahsında hepinize teşekkür ediyorum. Ben Elbistan Fen Lisesinde çalışıyorum. Böyle nezih bir ortamda sizler gibi hanımefendilerin karşısında sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Benim çocukluğum geçti Afşin’de. Uçurtma yapmasını,Uçurtmasını Afşin’de öğrendim. Afşin’de kanadı benim yüreğim dedi.

Bendine Dolan Irmak adlı bir deneme kitabı bulunan Yazar Akif Dut, öğrencilerle keyifli bir sohbet yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle