YARPUZ Dergisinden Anlamlı Kapak Fotoğrafı!

Afşin Merkez Yayın Gurubu bünyesinde Mart 2019 tarihinde Yayın hayatına başlayan YARPUZ Edebiyat Dergisi 11. Sayısında yine anlamlı bir kapak fotoğrafı ile okuyucusuna ulaştı.

Şu ana kadar Ters Lale,Manolya,Kalender Çiçeği,Yarpuz,Eshab-ı Kehf,Hurman Kalesi,Tarihi Ulu Camii Minaresi,Termik Santraller,Ayrandede ve Berit Dağlarını kapağına taşıyan YARPUZ Edebiyat Dergisi 11. Sayıda Yalnız Ardıç’ı kapak yaptı.

Afşin’e bağlı Büyüktatlar Mahallesi Kırsalında bulunan ve etrafında hiç bir ağacın bulunmadığı Yalnız Ardıç’ın Ömer Gökdoğan tarafından çekilmiş Kış Fotoğrafı bu sayıda okuyucuya ulaştı.

Yaklaşık Bin yıllık olduğu söylenen ve PTT Balıkesir İl Müdürü hemşehrimiz Derviş Gökdoğan tarafından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Anıt Ağaç başvurusu yapılan Yalnız Ardıç’ı bu kapak çalışmasıyla herkes tanımış olacak.

KAPAK FOTOĞRAFI İÇİN TEŞEKKÜR ZİYARETİ!

Büyüktatlar Mahallesinde bulunan Yalnız Ardıç’ın Fotoğrafı için ilk başvurduğumuz isim Avukat Murathan Genç’e teşekkür ziyaretinde bulunduk.

YARPUZ Edebiyat Dergisi hediye ettiğimiz Avukat Murathan Genç,bir değerimizin tanıtımına katkı sunmamız nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Afşin Merkez Yayın Gurubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir,Kapak Fotoğrafının kullanılmasına müsaade eden Ömer Gökdoğan kardeşimize de ayrıca teşekkür ediyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle