YARPUZ Yazarı Akif Dut; “İyi bir Okuyucu olmak için İyi bir emek gerekiyor”

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yazarlarından Akif Dut, Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın kurulu ile buluştu.

Dün gerçekleşen ziyarette Yazar Akif Dut’u Yarpuz Edebiyat Dergisi sahibi Halil Demir,Genel Yayın Yönetmeni İlker Gülbahar,Yayın Kurulundan Haşim Kalender ve Mehmet Osmanoğlu ağırladı.

Aslen Kahramanmaraş’ın Türkoğlu  İlçesine bağlı Şekeroba Mahallesinde dünyaya gelen,Afşin’de büyüyen ve Elbistan’da Öğretmen olarak yaşamını sürdüren Yazar Akif Dut, ziyaretinde Canlı Yayın Programına da katılarak Halil Demir’in sorularını yanıtladı.

Yazar Akif Dut,yazmaktan çok okuyan bir yazardır diyen Dut,Deneme,Hikaye ve Şiir yazmaktayım.Yazılarım Edebiyat Dergilerinde yayınlandı ve halen yayınlanmaya devam ediyor. En son toparladığım denemelerimi BENDİNE DOLAN IRMAK adlı eserimde yayınladım dedi.

YARPUZ Edebiyat Dergisinde de yazmaya başlayan Akif Dut,bir çok dergide eserleri yayınlanan bir isim. BENDİNE DOLAN IRMAK ile ilgili Yazar, okuyucu hem kendisini bulacak hem de yazarı ve yaşadığı yerleri bulacak dedi.

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yazarı Akif Dut, röportajda Dünyayı güzelliştirecek olan şey insanın okumasıdır.İnsanın kendini bulduğu metinler insanı daha güzele taşıyan metinlerdir.Bu anlamda okuyucular,dinleyiciler okumaktan vazgeçmesinler.Nasıl ki her önüne geleni insan tercih etmiyorsa her metni de okumamak gerekiyor. Bu konuda bir alt yapının oluşması için insanın emek vermesi lazım. iyi bir okuyucu olabilmek için de iyi bir emek gerekiyor dedi.

Ziyarette Yarpuz Edebiyat Dergisi Yayın Kurulunca Akif Dut hocamıza kitaplar hediye edildi.

Söyleşiyi izleyemeyen okuyucularımız için tekrar yayınlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle