YARPUZ Yazarı Nejla Arslan ile Röportaj yaptık.

Hanımeli ve Körebe,Mor Sümbüllü Yıllar,Fulya adlı eserlerin ardından Gün Işığı adlı Romanı ile okuyucunun bir kez daha kapısını çalan YARPUZ Edebiyat Dergisi Yazarlarımızdan Nejla Arslan ile Gün Işığı Romanı üzerine Röportaj gerçekleştirdik.

Afşin’de Kale Mahallesinde ki mütevazi evinin bahçesinde gerçekleştirdiğimiz Röportaj’da el emeği göz nuruyla uzun çalışmanın sonunda yayınlanan Hanımeli ve Körebe,Mor Sümbüllü Yıllar,Fulya adlı eserler ile son çıkan Gün Işığı adlı Romanı konuştuk.

Yazmaya devam ettiğini belirten Yazarımız Nejla Arslan, baskıya hazır halde Sevda Kadınlar adlı bir eserin daha olduğunu söyledi.

Çok küçük yaşlarda yazmaya başlayan Arslan, hem Yazar bir aileden gelmesi hem de Şairin,Yazarın,Ozanın bol olduğu bir memlekette yaşamanın avantajlarıyla okuyucuya doyumsuz eserler sunuyor.

Yazarımız Nejla Arslan’ın ayrıca 04 Haziran Cumartesi günü Afşin Haber Merkezinde Gün Işığı ve diğer eserleri için İmza günü var. Yazarımız Arslan, Röportajın sonunda tüm okuyucuları ve sevenlerini İmza gününe davet etti.

Röportajımızı aşağıda ki linkten izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram