casino siteleri

Yazar Akif Dut,Afşin’de Öğrencilerle buluştu.

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulu Üyesi Yazar Akif Dut, Afşin’de Öğrenciler ile buluştu.

Önce ki gün gerçekleşen programda Yazar Akif Dut, Afşin Fen Lisesinde Öğrencilerle bir araya gelerek Edebiyat üzerine sohbet gerçekleştirdi.

Elbistan Fen Lisesinde Edebiyat Öğretmeni olarak görev yapan bunun yanı sıra Yarpuz Edebiyat Dergisi Yayın Kurulunda görev yapan Bendine Dolan Irmak adıyla bir Deneme kitabı yayınlamış olan Yazar Akif Dut, öğrencilerle 1,5 saate yakın bir söyleşi yaptı.

Afşin Fen Lisesi Müdür Yardımcıları Harun Enkür, Eyüp Erhan Ekici,Öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı program soruların cevaplandırılmasıyla son buldu.

Programa katılımları dolayısı ile Yazar Akif Dut’a Eshab-ı Kehf Tablosu ile Fen Lisesi Öğrencilerinin öykülerinden oluşan Duvağı Açılmamış Yüreğim adlı eser hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle