casino siteleri

Yazar Muhammed Kurtcephe ile kitaplarına dair Röportaj.

7 Kitaba imza atan Afşinli hemşehrimiz Muhammed Kurtcephe, sılai rahim için geldiği Memleketi Afşin’de Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret etti.

Ziyarette fırsatta istifade ederek bizlerde Canlı Yayında hem kendisini hem de yayınladığı eserleri konuştuk.

Kışın soğuğunda Kadir’in sıcağında 1971 Ocak ayında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesi Erçene köyünde dünyaya merhaba demişim.

O gün bugündür üşürüm, soğukla aram pek iyi değildir. Kadir gecesinin duygusallığını yüreğimde taşırım. Bu sebeple gönlü coşkulu, gözü yaşlıyım diyen Yazar Muhammed Kurtcephe, memleketimizden uzakta da olsak zaman zaman gelerek sılai rahim yapıyoruz ve bağımızı koparmamaya çalışıyoruz dedi.

Yazdıkça yaşıyorum,yaşadıkça yazıyorum diyen Yazar Muhammed Kurtcephe Röportajda şu ana kadar kaleme aldığı eserlerinden bahsetti.

www.kurtcephe.com adlı kişisel web sitesine de tüm eserlerin PDF olarak yüklendiğini ifade eden Muhammed Kurtcephe, eserlerimize insanlık çok daha rahat ulaşabilsin istiyoruz dedi.

Röportajımızı birlikte izleyelim inşaallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle