casino siteleri

Yazar Tatcı ile Yunus Emre Okulu.

Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, 19 Mart Cumartesi günü Yazar Mustafa Tatcı Kahramanmaraşlılarla buluşacak. NFK’da gerçekleştirilecek program saat 14.00’da başlayacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri, birbirinden renkli programlarla hız kesmeden devam ediyor. Etkinlik takvimi kapsamında, Mart ayı boyunca tiyatro gösterilerinden konserlere, söyleşiden konferansa pek çok program sanatseverlerle buluşuyor. Bu kapsamda, 19 Mart Cumartesi günü (yarın) Türkçe’nin en büyük şairlerinden Yunus Emre’yi en iyi anlayan ve anlatan yazarlardan Mustafa Tatcı söyleşisi gerçekleştirilecek. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik saat 14.00’da başlayacak.

Yazar Tatcı Sanatseverlerle Buluşuyor

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan etkinliklere ilişkin yapılan açıklamada, “Artık gelenek haline gelen aylık kültür sanat etkinliklerimiz bu ay da birbirinden eğlenceli ve öğretici programlarla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında, birbirinden ünlü isimler Kahramanmaraşlılarla bir araya geliyor. 19 Mart Cumartesi günü ise kendine has anlatım tarzı ve ders işleme biçimiyle Yazar Mustafa Tatcı kültür sanat dostlarıyla buluşacak. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle