casino siteleri

Yitiksöz ve Evelahir’in Yeni Sayıları Çıktı.

Büyükşehir Belediyesi Yitiksöz ve Evelahir dergilerinin yeni sayıları okurla buluştu. Pek çok noktadan ücretsiz olarak temin edilebilen eserlere e-dergi formatıyla Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinden de ulaşılabiliyor.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehrin kültür sanat envanterine yeni ürünler kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Kültür Yayınları’ndan olan Yitiksöz ve Evelahir dergileri yeni sayısıyla okurla buluştu.  Şehrin kültür ve sanat dergisi olan Evelahir’in yeni sayısında Maraş’ın Milli Mücadelesi, Kahramanmaraş’taki doğal turizm alanları, yöresel lezzetler, Kahramanmaraş’ın tarihi çarşıları, kültür sanat etkinlikleri gibi pek çok konu farklı açılardan ele alınıyor. Edebiyat ve düşünce dergisi olan Yitiksöz’de ise; Adem Turan, Hayrettin Orhanoğlu, Bilal Can, Erol Çetin gibi usta yazarların kalemlerinden çıkan eserler yer alıyor. Dergilerin yeni sayıları Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü, Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi ve Necip Fazıl Kültür Merkezi’nden ücretsiz olarak temin edilebiliyor. Ayrıca okuyucular dergilerin aktüel ve geçmiş sayılarına da e dergi formatında https://kahramanmaras.bel.tr/e-dergi ve https://www.marastaedebiyat.com/belediye-yayinlari adresi üzerinden ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle