casino siteleri

Afşin Şehir Kütüphanesine kitap bağışları devam ediyor.

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde Ashab-ı Kehf Camii Şerifinin hemen altında açılan Afşin Şehir Kütüphanesine kitap bağışları devam ediyor.

Kurum ve Kuruluşların Genel Merkezlerden gelen eserlerinin yanı sıra yöre şair ve yazarları da kaleme aldıkları eserleri Afşin Şehir Kütüphanesini ziyaret ederek hediye ediyor.

Şairler,Yazarlar,Aşıklar ve Ozanlar memleketi Afşin’de kitap kaleme alan yüzlerce kalem ehli bulunuyor. Bunlardan Şair Haşim Kalender ile Yazar,Dr.Öğretim Üyesi Uğur Başaran’da kaleme aldığı eserleri Afşin Şehir Kütüphanesine hediye ettiler.

Dün gerçekleşen ziyarette Afşin Şehir Kütüphanesi sorumlusu Sibel hanım ile birlikte Kütüphaneyi gezen  Şair Haşim Kalender ile Yazar,Dr.Öğretim Üyesi Uğur Başaran kitaplarını imzalayarak halkın istifade etmesi için Kütüphaneye hediye ettiler.

Toplamda 40 Bin kitap kapasiteli Afşin Şehir Kütüphanesi kitap bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle