Berdücesi’nin Yeni Sayısı Yayımlandı.

Büyükşehir Belediyesi, Berdücesi Dergisi’nin üçüncü sayısını okurlarla buluşturdu. Büyükşehir Belediyesi’nin sitesinden derginin aktüel ve geçmiş sayılarına e – dergi formatında ulaşılabiliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür, sanat ve edebiyat alanında çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, şehir kitaplığına yeni eserler kazandıran Büyükşehir Belediyesi, mevsimlik olarak yayımlanan Bercüdesi Dergisi’nin üçüncü sayısını okurlarla buluşturdu. Yaz sayısı yayımlanan dergide şiirden öyküye, inceleme yazılarından söyleşiye kadar pek çok edebi türde metinler yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Yitiksöz, Evelahir, Müşterek ve Berdücesi dergilerinin aktüel ve geçmiş sayılarına e – dergi formatında https://kahramanmaras.bel.tr/e-dergi ve https://www.marastaedebiyat.com/belediye-yayinlari adreslerinden ulaşılabileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle