Yazar Aslanhan’la Eğitim Seminerleri Devam Ediyor.

Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen eğitim programlarında öğrencilerle bir araya gelen Yazar Sıtkı Aslanhan, 11 Mayıs Çarşamba günü NFK’da ve Pazarcık Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek seminerlerde sınava hazırlık sürecindeki öğrencilere faydalı bilgiler aktaracak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sınava hazırlık sürecindeki öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırmak, verimli ders çalışmalarını ve sınav sürecini iyi yönetmelerini sağlamak için çeşitli eğitici ve öğretici etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Moral ve Motivasyon’ adlı eğitim seminerinde Kişisel Gelişim Uzmanı Eğitimci – Yazar Sıtkı Aslanhan, öğrencilerle bir araya geliyor. Program kapsamında Yazar Aslanhan, 11 Mayıs Çarşamba günü  saat 10.00’da Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi, TOBB Fen Lisesi, Kahramanmaraş Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin katılımıyla eğitim semineri gerçekleştirecek. Eğitimci – Yazar Sıtkı Aslanhan, saat 13.30’da ise Pazarcık Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek moral ve motivasyon seminerinde sınavlara hazırlık sürecinde olan öğrencilere faydalı bilgiler aktaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle