Afşinli Ozan Erbabi’nin İlk Kitabı “Çoban Pınarı” yayınlandı.

Şair,Yazar ve Ozanının çokluğu sebebiyle Bin’den fazla kitabın yayınlandığı Afşin İlçemizde bir eser daha okuyucusu ile buluştu.

Afşin Halk Ozanları Derneği Başkanı Ahmet Karakaya’nın kaleme aldığı şiirlerden oluşan Çoban Pınarı adlı eser ÖZGÜ yayınlarından çıkarak okuyucusu ile buluştu.

Ozan Erbabi mahlasıyla kültürümüzün gelecek nesillere aktarılması için büyük gayret gösteren Ahmet Karakaya şu ana kadar kaleme aldığı eserlerini bu ilk kitabında topladı.

Daha önce Afşin Halk Ozanları Derneği ve Afşin Belediyesi ortaklığında yayınlanan Afşin Halk Ozanları ve Şairler Antolojisini hazırlayan Ahmet Karakaya’nın bu ilk eseri.

Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret eden Ozan Erbabi, 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 14:00 de Afşin Haber Merkezinde gerçekleşecek olan kitabın imza gününe tüm dostlarını davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle