Afşinli Yazar Gülsüm Coşkun Afşin’de Okur-Yazar Buluşmasına katıldı.

Afşinli Yazar Gülsüm Coşkun,Okur-Yazar Buluşması için memleketi Afşin’e geldi. Afşin Merkez Yayın Grubunda düzenlenen Okur-Yazar Buluşmasına onlarca kitapsever katıldı.

Önce ki gün Afşin Merkez Yayın Grubu ev sahipliğinde gerçekleştirilen Okur-Yazar buluşmasına CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun ve Yönetimi,Afşin Halk Ozanları Derneği Yönetimi ve çok sayıda kitapsever katıldı.

Aslen Kötüre mahallesi doğumlu olduğunu belirten Yazar Gülsüm Coşkun, uzun zamandır İngiltere’de olduğunu ve bu süreçte 3’ü Antoloji tarzı 5’i kendi kaleminden toplamda 8 eser yayınladığını söyledi.

Doğduğu topraklarda Okuyucu buluşmasına katılmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Coşkun, Afşin’de edebiyata değer veren ve katkı sunan insanları görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bugün beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim dedi.

Okur-Yazar Buluşması yaklaşık 1,5 saat sürdü. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle