Afşinli Yazar İrfan Toprak’ın 4 kitabı birden okuyucu ile buluşacak.

Afşinli Yazar İrfan Toprak’ın kaleme aldığı MUSTAFA ATATÜRK,NUSRAT,SÜTÇÜ İMAM ve NENE HATUN adlı eserler aynı anda okuyucu ile buluşacak.

Afşin’e bağlı Küçüktatlar mahallesi doğumlu olup İstanbul’da ikamet eden Yazar İrfan Toprak’ın kaleme aldığı bu dört eser Efsus Yayınları tarafından basılacak ve Kahramanlarla Zamanda Seyahat serisi olarak 10 kitap halinde okuyucuya ulaşacak.

10 kitaplık serinin 4 tanesi Baskıya girdi. 

Yarpuz Edebiyat Dergisinin sorularını yanıtlayan Afşinli Yazar İrfan Toprak, istiyorum ki yeni nesil özellikle de Kendi kahramanlarını tanısın ve geleceğe öyle yön versin. Bizim tarihimizde örnek alınacak yüzlerce şahsiyet ve kahramanlar var. Çocuklarımız onları örnek alsın diye 10 kitap halinde hazırlanan serinin ilk dört kitabı baskıya girdi. Çok yakında okuyucularıyla buluşacak dedi.

Efsus Yayınları sahibi Ahmet Ateş’de Ulusal yazarların yanı sıra yöremizin kalem ehli yazarlarını da Edebiyat dünyasına kazandırmaya devam ediyoruz. İrfan Toprak beyin kitapları baskıya girdi. Çok yakında raflarda yerini alacak dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram