casino siteleri

YARPUZ Dergisi Yazarı Fatih Tezce’nin ikinci eseri yayınlandı!

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yazarlarımızdan Fatih Tezce’nin ikinci kitabı Ruzigar okuyucuyla buluştu.

Fatih Tezce’nin Denemelerinden oluşan Ruzigar adlı eser 80 sayfa olarak Çıra Edebiyat Yayınlarından çıktı.

İlk kitabı Nesteren Eylül 2019’da Kırmızı Çatı Yayınlarından çıkan Fatih Tezce’nin 2. kitabı Ruzigar ise Çıra Yayınlarından Kasım ayında okuyucusuyla buluştu. Şiir ve yazılarını ulusal ve yerel pek çok dergi ve gazetelerden tanıdığımız,aynı zamanda YARPUZ Edebiyat Dergimizde yazan Fatih Tezce, Samsun İli  Bafra İlçesi doğumlu ve halen Samsun/Bafra’da öğretmenlik yapıyor.

Nesteren, şairin ilk şiir kitabıyken Ruzigar da ilk deneme kitabı. Hayatın içinde kalarak hayatı yorumlayan ve ayrıntılarda gizli kalmış gerçekleri herkesin okumasını amaç edinmiş bu kitabında şairimizin Şiir kitabı Nesteren ise 74 şiirden ve 4 bölümden oluşmuştu.

Hem şiirleri hem düz yazılarında tabiatı öncelemiş şair. Klasik olan ancak gerçekten de unutulmaması gereken toplumsal değerleri geleneksel bakışla her okuyucuya nakış bakış işlemiş şair,her iki kitabında.

Yazarımıza kitabının hayırlı olmasını diliyor,mürekkebi kurumasın ve devamı da gelsin temennisinde bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle