casino siteleri

YARPUZ Yayın Kurulu Üyesi Osmanoğlu Şiir Yarışmasında 2’Nci Oldu.

YARPUZ Yayın Kurulu Üyesi Osmanoğlu Şiir Yarışmasında 2’Nci Oldu.
Simer Yayınevi ve Yaşayan Şairler,Yazarlar ve Kitap Okuma Platformu tarafından Sezai Karakoç anısına şiir yarışması düzenlendi.
Sosyal Medya üzerinde yapılan ve Sezai Karakoç adına vefatından sonra düzenlenen İlk yarışma olma özelliği taşıyan Yarışmada YARPUZ Edebiyat Dergisi Yayın Kurulundan Mehmet Osmanoğlu 2. oldu.
Türkiye genelinden 200’den fazla şiirin katıldığı yarışma ile ilgili açıklamada bulunan Simer Yayınevi sahibi Yaşar Adıyaman, 200 şiirden fazla şiir geldi 83 şiir değerlendirmeye alındı. Puanlar birbirine çok yakın çoğu sıralamayı beğeniler etkiledi özelikle ilk 20 şiirde çok zorlandık. Hatta ilk derecelerde 3 ve 4 tüm değerlendirmelere rağmen eşit puan aldı. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederiz.Dereceye giren şairlerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz dedi.
İşte Sezai Karkoç Şiir Yarışmasında derece alan şairler ve eserleri;
1-Mine Karakuş-Ulak- 78 Puan
2-Mehmet Osmanoğlu-Söz Güneşi- 74 Puan
3-Mine Naldemir-Akrebin Gözleri Koyu Karanlık- 63,4 Puan
4-Halit Yıldırım-Taha’ya- 63,4 Puan
5-Şükrüllah Yavuzer-Selika- 62 Puan
Yayın Kurulu üyemiz Mehmet Osmanoğlu başta olmak üzere şairlerimizi tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle