Afşin’in Türk Dünyası Ödüllü Şairine Elazığ’da ziyaret.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt, Türk Dünyası Ödüllü Şairimiz Cahit Günay’ı Elazığ’da ziyaret etti.

Efsus Yayınlarından çıkan ilk kitabı Hicran Vakti ile tanıdığımız Şair Cahit Günay’ın geçtiğimiz günlerde ikinci eseri Vuslat Zamanı’da okuyucusu ile buluştu.

Aslen Afşin’e bağlı Küçüktatlar Mahallesinden olup Elazığ’da ikamet eden ve görev yaptığı Elazığ’da ziyaret ettiğimiz Şair Cahit Günay, kaleme aldığı şiirlerin bir bölümünü de Vuslat Zamanı adlı eserde topladı.

Efsus Yayınlarından 144 sahife olarak yayınlanan eser seçkin kitabevleri ve Online satış noktalarından okuyucularıyla buluşmaya başladı.

Elazığ’ın tarih kokan şehri Harput’ta muhteşem Elazığ manzarasında bizleri ağırlayan Şair Cahit Günay, Vuslat Zamanı adlı eserde okuyucuların doğduğumuz köy ile doyduğumuz memleketin şiirlerini bulacak. Aynı zamanda unutulmaya yüz tutmuş ancak unutulmaması gereken deyimlerimiz,kelimelerimiz hatta beddualarımız bile var. Bu eserler bizden sonra ki nesile bir miras kalacak. Sadece Ülkemiz için değil Türk Dünyası için önemli dedi.

Yazmaya halen devam ettiğini belirten Şair Cahit Günay çok yakında yeni bir eserler okuyucumuza tekrar Merhaba diyeceğiz dedi.

Doğduğu toprakları asla unutmadığını belirten Günay, Görevimiz gereği  çok sık olmasa bile sıla-i rahimi unutmuyor ve fırsat buldukça memleketime geliyorum dedi.

Şair Cahit Günay ile Tarihi Harput şehrinde güzel bir gün geçirdik.

Her şey için çok teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle