casino siteleri

YARPUZ Dergisi Yazarlarına Mektup!

YARPUZ EDEBİYAT DERGİSİ’NİN KIYMETLİ ŞAİR VE YAZARLARINA!

YARPUZ Edebiyat Dergisi’nin bu günlere gelmesinde büyük katkılar sundunuz, sunuyorsunuz. Emeklerinize, yüreklerinize sağlık. Hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Ben inanıyorum ki YARPUZ Edebiyat Dergisi’ni YARPUZ Edebiyat Dergisi yapan en önemli etken yazarlarının kaliteli, nitelikli, edebî değere haiz eserleridir. Bizler sadece bu derginin bir emanetçisiyiz, sizler ise gerçek sahiplerisiniz.

YARPUZ dergisi, Kur’an-ı Kerim’de, KEHF suresinde bahsi geçen Eshab-ı Kehf’e mekân olma şerefine erişmiş ve ülkemizin tek İstiklal Madalyalı şehri Kahramanmaraş’ın ikinci büyük ilçesi olan Afşin’de hayat bulmuş bir edebiyat dergisidir.  Hamdolsun ülkemizin birçok ilinde okuyucusu ile düzenli olarak buluşmakta, kültür ve edebiyata hizmet etmektedir.

YARPUZ Edebiyat Dergisi olarak yaptığımız kültür ve edebiyat hizmetini daha da büyütmek ve geliştirmek gayesindeyiz Bu bağlamda YARPUZ Edebiyat Dergisi’nde bugüne kadar eseri yayınlanmış şair ve yazarların eserlerinin bir arada olduğu bir YARPUZ KİTAPLIĞI oluşturmayı planlıyoruz.

YARPUZ Edebiyat Dergisi’nde eseri yayınlanmış yazar ve şairlerden – kitapları varsa – kitaplarından birer adet aşağıda belirtilen adrese göndermelerini istirham ediyoruz.

YARPUZ  KİTAPLIĞI, Kahramanmaraş’ın en önemli kültür zenginliklerinin bulunduğu Afşin Merkez Yayın Gurubu bünyesinde oluşturulacaktır.

Bu proje ile YARPUZ Edebiyat Dergisi’ne eser gönderen yazar ve şairlerin birbirlerini daha iyi tanımaları, YARPUZ’u daha çok sahiplenmeleri de amaçlanmaktadır.

Tüm yazar ve şairlerimizi sevgi ve saygı ile selamlıyor; esenlikler diliyorum.

ADRES: Afşin Merkez Yayın Gurubu

0 541 629 9466

Kale Mahallesi Elçibey Caddesi Arma Market Yanı Kat:1 Afşin/Kahramanmaraş

*

HALİL DEMİR

Afşin Merkez Yayın Gurubu

Genel Yayın Yönetmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle