casino siteleri

YARPUZ Yazarı Gülçin Yağmur Akbulut’tan yeni eser!

YARPUZ Edebiyat Dergisi Yazarı Gülçin Yağmur Akbulut’un yeni eseri ÖLÜME DİPNOT okuyucusu ile buluştu.

Güleyya,Ben Merkezli Acılar ve Kaşmir Palto adlı eserleriyle tanıdığımız YARPUZ Edebiyat Dergisi yazarlarımızdan Gülçin Yağmur Akbulut’un kaleme aldığı Ölüme Dipnot adlı eser de yayınlanarak okuyucusu ile buluştu.

Klaros yayınlarından çıkan esere ilişkin açıklamada bulunan Yazar Gülçin Yağmur Akbulut, Değerli okuyucularım sizler ve Lokman Bey olmak üzere Klaros Ailesi edebiyat yolundaki yürüyüşümde her daim yanımda oldunuz. Õlüme Dipnot isimli öykü kitabım Klaros Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Hiç bir çıkar gözetmeksizin yayıncılığını başarılı bir şekilde sürdüren Lokman Kurucu Beyefendi’ye, siz değerli okurlarıma, bu yolda bana destek olan Duran Boz ve edebiyat öğretmenime yürekten teşekkür ederim. Kitabımı okuyarak beni gururlandırmak isteyenler aşağıdaki linkten kitaba ulaşabilir dedi.

Edebiyat Dünyamıza hayırlı olsun.


Yeni kitabımız;
Gülçin Yağmur Akbulut; ÖLÜME DİPNOT
https://shopier.com/10569381

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle