casino siteleri

YARPUZ Yazarı Nejla Arslan’ın 4’ncü eseri yayınlandı.

YARPUZ  Edebiyat Dergisi Yazarı Nejla Arslan’ın 4’ncü eseri yayınlandı.

Hanımeli ve Körebe, Mor Sümbüllü Yıllar ve Fulya adlı eserlerinden sonra Gün Işığı adlı eseri okuyucusu ile buluşan Yazar Nejla Arslan, Geçen yıl Fulya için imza günü yapamadık. Şimdi de birbuçuk metre kar var ve hala üstüne ekleme yapıyor hava. Havalar biraz ısınınca Afşin Haber Merkezinde “Günışığı’nın tanıtımı ve imza günü yapacağız. Afşin’in yetiştirdiği degerli ozanlar ve türküleri ışığında biraz kalplerimiz aydınlanacak. Mümkün olduğunda duyuruyu geniş kesimlerin bilgisine sunacağım. Çünkü o kadar çok kadın sitem etti ki ‘Duymadık, gelirdik’ diye. Öncelikle kar kalkar kalkmaz edebiyatla buluşan ozanlar eşliğinde güzel, anlamlı bir gün geçirmeyi hedefliyoruz. Bir soluk alalım hepimizin buna ihtiyacı olacak. Fulya’ya kızkardeş geldi  dedi.

Klaros yayınlarından çıkan Gün Işığı adlı eserin tanıtım bölümünde yer alan yazıyı da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“Nihayet müzikle baş başa kaldım. Kendimi ormanın ortasında, bir otel odasının penceresinden, camın kenarında, bir koltukta sadece sesleri ve renkleri dinlemeyi isteyecek kadar yorgun hissediyorum. Ve hatta mümkünse bunun dışında ses duymak istemiyorum. Başımı üstümde taşıyacak güce kavuşmam buna bağlı. Eskiden olsaydı şayet bunlar, kanatlanır da uçardım gökyüzüne! Bulut olur, mavi olur, düş olur, tekrar inerdim yeryüzüne! Şimdi çok zor, çünkü çok geç artık. Bildiğin bir orman kenarı var mı? Suyunda duruluk akan? Beni içine alıp saklayacak, koruyacak, kollayacak, gizleyecek! Dallarında yeşereceğim, çiçeklerin de ihanetleri unutacağım, tüm suçluların bana yüklediği cehennemden kurtulacağım, öyle bir yer var mı Poyraz, var mı? Bir tek sana güvenebilirim. Sen, cehennemi cennete çeviren gözlerinle hiç yalan söylemedin bana. Bir tek sen! Hayal ettiğim gibi bir ailem, dostlarım, olsun istemiştim oysa. Ben onlara değil onlar bana geç kaldı. Beni buradan, bu yapmacık dünyadan, bu yorgunluktan alıp da götürür müsün? Sana, artık sadece minnettar değil, sana artık mecbur ve mahkûm kalacağım. Biliyorum ki sana mahkûm olmak; özgürlüğe, dostluğa, paylaşıma, saflığa, adalete geçen yol demek. En önemlisi sen benim için insansın demek.”

Edebiyat Dünyamıza hayırlı olsun.

GÜN IŞIĞI Klaros Shopier Mağazasında.

shopier alışveriş linki;
https://shopier.com/10577456

Klaros Yayınları İletişim;
klarosyayinlari@gmail.com
0552 522 92 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram
erotik hikaye sex hikaye seks hikayeleri ormanda tecavüz izle